A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kozma Dushi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19
  • Origin:
  • Berat 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kozma Dushi is a popular singer of Easy Listening music. AUTOBIOGRAFI: Jam nga qyteti i bukur i Beratit, qytetit të gurtë, të dritareve të shumta, të dashuruar marrëzisht me këngën. Qytet i njohur që në lashtësi si vend i qytetëruar, ku bota e sotme i kthen sytë me kureshtje, respekt, habi. Pra, ky qytet më fali zërin. Jam aktivizuar me Shtëpinë e Pionierit që ishte në ato vite. Kam punuar në Estradën Profesioniste të Beratit. Kam mbaruar shkollën e mesme për zootekni-veterineri. Pastaj fitova të drej...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

C'po Dremit Liqeni I Kalter (2011)

Vetem Per Ju (2002)

Sonte


» Add A Song »


Related Artists:

Dashnor Diko

Kujtim Prodani

Françesk Radi

Qemal Kertusha

Sherif Merdani

David Tukiçi

Bashkim Alibali

Leonard Bombaj

Gezim Cela

Tonin Tershana


Tags: Kozma Dushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018