A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Krazy is a singer of Hip-Hop music. Më datë 6 Gusht 2016, Krazy publikon videoklipin "Panorama". Më datë 2 Qershor 2017, Krazy publikon videoklipin "Fenomenal". Më datë 7 Nëntor 2017, Krazy publikon videoklipin "Qa Bojna Na". Më datë 8 Janar 2018, Krazy publikon videoklipin "Ma S'jena"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

I Panjohuri

King Link

Ercole

Don Limi

Mthirrin Demokrat

Nardy

Black'1

Eme

Golden

Smart Boy


Tags: Krazy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018