A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krenar Krasniqi

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Krenar Krasniqi is a singer of Modern Traditional music. Më datë 13 Maj 2017, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Date E Veçante", në bashkëpunim me Lori. Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Muzike E Lehte". Në vitin 2017, Krenar Krasniqi publikon albumin "Live 2017". Më datë 15 Korrik 2018, Krenar Krasniqi publikon videoklipin "Gabimin Falma"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lindi Baksi

Andi Ymeri

Floriani

Bekim Zogaj

Muhamet Bajrami (Meti)

Ardian Kryeziu

Misol Fasa

Arsen Mani

Durim Domnaku

Kujta


Tags: Krenar Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018