A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Krimineli

Tags: Krimineli, Edmond Nersadi

(1984-2011)  

Krimineli is a popular singer in hip-hop music. EDMON NERSADI EMIGROI NE ANGLI NE MOSHE TE RE BASHKE ME SHOKUN E TIJ M-16. ATA SHKRUAJTEN VARGJET E PARA PER RREP RRUGE.AI SE BASHKU ME J.R DHE BLAZZER KRIJOI GRUPIN OTR. Në Maj 2008, Krimineli merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Non Stop". Në vitin 2010-2011, doli një Mixtape nga Noizy i cili ja kishte vënë titullin ”Most Wanted” ku bënte pjesë dhe grupi i tij OTR. Në ato vite filluan disa përçarje midis Noizy-t dhe djemve të grupit OTR si...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  65

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018