A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kripëmjaltëzat

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  39
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Kripëmjaltëzat is a popular group/singers of Kids music. Në Qershor 2004, Leonard Bombaj marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 3 me këngën "Mirmengjes Miss Lamtumire", në bashkëpunim me Evis Mula & Kripmjaltezat. Më datë 1 Prill 2013, Kripmjaltezat publikojnë videoklipin "Ninulla E Frikes"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Leonard Bombaj

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Grupi Shoqet

Zërat Gazmorë

Kori I Fëmijëve Diamantët

Mams

Udha E Shkembit

Djemte E Vlores

Na Bashkoi Kenga Popullore

Sazet E Permetit

Grupi Kenges Qytetare Fierake

Gverr


Tags: Kripëmjaltëzat, Kripemjatezat, Ajsi, Kenge Per Femije, Planeti Kripmjaltezat, Leonard Bombaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018