A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kristi Bakiasi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25
  • Origin:
  • Skrapar 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Kristi Bakiasi is a writer. Studion ne gjimnazin "Ramiz Aranitasi" Corovode/ Skrapar....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Roelio Pane

Samed Hoxhaj

Premton Kryeziu

Rinor Murati

Perparim Blakaj

Shkelqim Zeka

Leonard Shala

Mahir Ademi

Azem Deliu

Hyqmet Hasko


Tags: Kristi Bakiasi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018