A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kristi Karkanaqe

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  9
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kristi Karkanaqe is a singer of Pop music. Më datë 15 Gusht 2017, Kristi publikon videoklipin "Flying High". Muzika e këngës u punua nga Lind Islami, teksti u shkrua nga Kristi Karkanaqe. Më datë 15 Qershor 2018, Kristi Karkanaqe publikon videoklipin "Të Premtoj". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, teksti u shkrua nga Elgit Doda, Kristi Karkanaqe....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gust Gjeci

Toli

Algert Sala

Ledion Liço

Rei Bezhani

Geraldo Ndoci (Aldo)

Frenkli Vjero

Arbi Pelushaj

Vikus

Rod


Tags: Kristi Karkanaqe, Kristi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018