A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kusha (Kushtrim Kelani)

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  74
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Kusha (Kushtrim Kelani) is a popular singer. Kushtrim Kelani (KUSHA) lindi ne Gjermani. Qysh nga mosha 5 vjeqare filloi ta shfaqte talentin e tij ne fushen e muzikes. Ai filloi kendimin ne zhandrin folklorik ku zoteronte veglen e qiftelis per te vazhduar me kitar dhe piano. Në vitin 2010, lansoi këngën e tij të parë që u titullua "Mir me Mua", në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Lyric Master. Më datë 23 Prill 2013, Noga publikon videoklipin "Shiu", në bashkëpunim me Kusha. Më dat...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Xhelozi


Also Check:

Butrint Imeri

Trim Jetullahu

Bebe

RapSIone

Xhet Salihi (Xheta)

Sparksi

Qazim Morina

Gramoz Gërvalla

T-Miles A.K.A Unbeliever

G-Partt


Tags: Kusha, Kushtrim Kelani

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018