A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kushtrim Dobra

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  11
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Kushtrim Dobra is a popular singer of Modern Traditional & Folk Ballads music. Është nga Peja por jeton në Zvicër për shumë vite. Me muzikë meret prej shume vitesh, por pas një pauze më të gjatë ai rikthehet më aktiv vitet e fundit. Më datë 15 Mars 2015, Premtimi & Kushtrimi publikojnë videoklipin "Besen Bes". Kjo eshte kënga e parë pas pauzës dhe eshte një këngë kushtuar dëshmorëve të kombit. Më datë 25 Mars 2016, Kushtrim Dobra publikon videoklipin "Vendi I Vjetër". Videoklipi i kesaj balade të bukur eshte punuar në...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Instagram

Account

Facebook

Profile

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valon Azizi

Magrib Muqiqi

Naser Beqiri

Xhevdet Osmanaj

Xhavit Avdyli

Bardhi (Bardh Ramadani)

Edison Kelmendi

Granit Llugaliu

Faton Isufi

Gazmend Kosova


Tags: Kushtrim Dobra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018