A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kushtrim Dobra

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  9
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Kushtrim Dobra is a popular singer of Modern Traditional & Folk Ballads music. Është nga Peja por jeton në Zvicër për shumë vite. Me muzikë meret prej shume vitesh, por pas një pauze më të gjatë ai rikthehet më aktiv vitet e fundit. Më datë 15 Mars 2015, Premtimi & Kushtrimi publikojnë videoklipin "Besen Bes". Kjo eshte kënga e parë pas pauzës dhe eshte një këngë kushtuar dëshmorëve të kombit. Më datë 25 Mars 2016, Kushtrim Dobra publikon videoklipin "Vendi I Vjetër". Videoklipi i kesaj balade të bukur eshte punuar n...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhavit Avdyli

Bardhi (Bardh Ramadani)

Amrush Thaqi

Faton Isufi

Edison Kelmendi

Aleksandër Gjelaj

Kadan Duraj

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Blerim Gashi

Dryton Deqanasi


Tags: Kushtrim Dobra

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018