A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kushtrim Tahiri

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Kushtrim Tahiri is a singer of Modern Traditional & Folk Ballads music. Më datë 21 Shkurt 2017, Kushtrim Tahiri publikon videoklipin "Hallall Krejt Ti Bana". Më datë 9 Janar 2018, Kushtrim Tahiri publikon videoklipin "T'fala Ke Nga Une"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mergim Koroshi

Elion Krasniqi

Rexh Cenaj

Bujar Preteni

Kushtrim Sadiku

Celi

Kastriot Krasniqi

Fati Krasniqi

Gentrit Osmani

Gramos Shabani


Tags: Kushtrim Tahiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018