A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
L-Patriot

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: L-Patriot is a popular singer of Hip-Hop music. Lekë Nikolla, i cili ndryshe quhet edhe si “L-Patriot”, është bërë mjaft i kërkuar sidomos nga bashkatdhetarët tanë në Zvicër dhe gjithë diasporën. Ben rap bashk me vellain e tij 3pi-G. Reperi gjakovar, i cili jeton në Bazel të Zvicrës, ishte i ftuar edhe nga “Unikkatil” të këndojë në koncertin e tij, të cilin e mbajti në Fribourg. Ka kenduar me disa kengetare te njohur si Kobra, Master max etj. L-Patriot eshte ne grupin TBA. Në vitin 2010, L-...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts

Qëllimin E Arrita (2010)


» Add A Song »

Hard
Votat E Humbura
Fuck Illuminati


Related Artists:

Dren Ukaj

Genc Prelvukaj (Gentz)

Vig Poppa

Gent Fatali

Krriki

Nico OTR

Skivi

Getoar Selimi

Simba

Ylli Trokitës


Tags: L_patriot, L-Patriot, L Patriot

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018