A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
L- StreetTags: L- Street
L- Street is a popular singer. Perparim Gashi -- I njohur Si Reper me Emrin L-Street Nje Reper i sukseshem i Cili ne vitin 2013 Ka nisur kengen e re Me titullin Jeta Jem nje ngjarje e Vertet te cilit i kishte ndodhur ne Realitet .. Por aii me von nuk u ndal nga suksesi i kenges jeta jem Vazhdoi e Vazhdoi Deri sa arriti shum Perparim Gashi i njohur si L-Street . kishte shkuar ne shkollen E sferrkes Aty perfundoii klasen e 9t dhe tashme esht duke kryer Shkol... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  19 :: Ma I Forti ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Vote