A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
L-Street

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  19
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: L-Street is a popular singer of Hip-Hop music. Perparim Gashi njihet Si Reper me emrin L-Street. Nje Reper i sukseshem i cili ne vitin 2013 Ka nisur kengen me titullin "Jeta Jem". Nje ngjarje e vertet qe i kishte ndodhur ne realitet. Por aii me von nuk u ndal nga suksesi i kenges jeta jem Vazhdoi e Vazhdoi Deri sa arriti shum Perparim Gashi i njohur si L-Street. Kishte shkuar ne shkollen e sferrkes Aty perfundoii klasen e 9t dhe tashme esht duke kryer Shkollen e mesme nxens i mire.Jeton ne kl...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lil' Liri

Xhero

Lantistar

Abbi

Cyclone

Overking

Mc Qoppa

Tiki

I.N.S.E.C.T

Gold Mc


Tags: L-Street, L- Street

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018