A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: L.T. is a singer. Më datë 27 Nëntor 2012, L.T. publikon videoklipin "S'kena Probleme", në bashkëpunim me Tella. Videoklipi u prodhua nga Asha. Më datë 30 Dhjetor 2012, L.T. publikon videoklipin "Hustla". Në Maj 2013, L.T. merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "My Babe"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ditti G

Double Mc

Keyar

Abedin Isenaj

Mallkim

Meritoni

Hija E Zez

Gapi

Endrri

Spinnoza


Tags: L.T.

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018