A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labb.1

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Labb.1 is a singer of Hip-Hop music. Me muzik filloi te mirret qe nga viti 2002 se pari me demo ingjizime ka gjithsej 42 këng te ingjizuara dhe 2 clipe eshte antar i grupit Antix-x i fortmuar ne vitin 2009 ka vazhduar sukseset e tyre si grup me prezantimin e Gjilanit n'prishtin si edhe shum koncerte te tjera Ingjizimet i ben ne studion e njohur Tensioni-G Records . Ndersa tekstet i ben vet instrumentalin Tensioni-G dhe Steep AG ....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Suajbi

Zhpend

Messy OTR

B-Master

Arber Ajrulla

MMG Babloki

Sajmo G

Enzy

Tuni 04

Grizzly


Tags: Labb.1

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018