A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Vushtrri 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Labbi is a singer of Hip-Hop music. kenga e tij e pare eshte publikuar me 20.02.2016. Ai premton shume per te ardhmen....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bnassty

Tooni (Rap Side)

Jimm

Amir

G-Fresh

Looli

Rexha-G

Blacknight

Specialisti

Bryte


Tags: Labbi, Labinot Mehmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018