A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Tahiri (Labi)

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  232
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Labinot Tahiri (Labi) is a very famous singer of Modern Traditional music. Labinot Islam Tahiri i njohur shkurt si LABI kendon në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapat e babit të tij. Labi këndonte në koncerte që oraniz...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Edhe Nje Puthje (2016)

Le Te Kallet Kjo Dynja (2013)

Fotografia (2012)

Ti Ke Mbet Ne Zemren Time (2011)

Padrejtesi Ne Dashuri (2010)

Lamtumire Lamtumire (2009)

Era Tradheti (2008)

Çikat Si Ti Kanë Nafakë (2007)

Mbretëreshë E Bukurisë (2005)

Tash Je Pishmane


» Add A Song »

Krejt Ti Fala
Me Ndjenja Mos Luaj
Interesgjike
Qikat Si Ti Kan Nafak
Tungjatjeta Jem Shqiptar
S'te Mbaj Inat
Paramendo
Sa Pa Fat Qëllova
Mesazh Ne Telefon
Ti E Din


Translations (2)


Related Artists:

Hekuran Krasniqi

Blero

BimBimma

2po2

Getoar Selimi

Genc Prelvukaj (Gentz)

Action Bronson

Vedat Ademi

Meda

Unikkatil


Tags: Labi, Labinot Tahiri

Labinot Tahiri (Labi) in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018