Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Labinot Tahiri (Labi)

Tags: Labi, Labinot Tahiri

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 37   Zodiac sign: Shigjetari  
Labinot Tahiri (Labi) is a very famous singer in traditional music. Labinot Islam Tahiri i njohur në pubikë me nofkën LABI. Labinoti është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapa...

>> Full biography >>


  • Find Labinot Tahiri (Labi) on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  222

Edhe Nje Puthje (2016)

.png" content="5" width="160" height="31">

Le Te Kallet Kjo Dynja (2013)

.png" content="4.7" width="160" height="31">

Fotografia (2012)

.png" content="5" width="160" height="31">

Ti Ke Mbet Ne Zemren Time (2011)

.png" content="5" width="160" height="31">

Padrejtesi Ne Dashuri (2010)

.png" content="5" width="160" height="31">

Era Tradheti (2008)

.png" content="5" width="160" height="31">

Çikat Si Ti Kanë Nafakë (2007)

.png" content="4.6" width="160" height="31">

Mbretëreshë E Bukurisë (2005)

.png" content="5" width="160" height="31">

Tash Je Pishmane

.png" content="5" width="160" height="31">

Me Ndjenja Mos Luj

.png" content="5" width="160" height="31">


» Add A Song »


Krejt Ti Fala
Ti E Din
S'te Mbaj Inat
Mesazh Ne Telefon
Takim Si Ne Enderr
Paramendo
Era Tradhti
Tungjatjeta Jem Shqiptar
Interesgjike
Me Ndjenja Mos Luaj

Translations (2)

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017