A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Labi - Mesazh Ne Telefon


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/10/2010

2010-10-20T00:00:00

Song from the album:

"Maturantet"

Song from the album:

"Ti Ke Mbet Ne Zemren Time"

Song from the album:

"Padrejtesi Ne Dashuri"

Participating in

Zhurma Show 2010


E kam diit se ti ke njet te dashur shpirt
Un gjithmon ty te kam dashuru
Prita këtë nat vite të tëra
Met thon se mke mungu
Kendova kengen tende zemer
te kuptosh se shum Të du

Reff:x2
Një her pata fat
Me ta puth at dor
E të mbetet kënga
deshmitari jon

........
me pas tjeter qe ty zemer
s'te meriton
tash me shoqet e tua ti po rin
Un nga një skaj
Mesazh të qova
ta shpreha dashurin
i fort u bëra
nga zemra nxorra
atë që ndjeja per Ty

Mesazhin ta qova
Ty në telefon
Kthema dhe ti Zemer
shpirti po të don

Mesazhin ta qova
ty në telefon
Kthema dhe ti zemer
Shpirti po më vlon

Reff
Një her pata fat
Me ta puth at dor
E të mbetet kënga
deshmitari jon

Mesazhin ta qova
Ty në telefon
Kthema dhe ti zemer
Shpirti po më vlon


Lyrics submited by  doNNaA   Labigona   vivakosova
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018