A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Labi - Aman Dashni Ska Jet Pa Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2013

2013-02-05T17:31:29

Song from the album:

"Maturantet"


Mbushma goten shoku im mos ri ne merzij
zdu halle gajle sonte du me pij
,me kaloj rinija vec tuj punu kam vendos jeten krejt me ndryshu

Ref:[2x]
Jeta shum e shkurt nuk i kam shtate zemra
of aman aman sa bukur me femra

[2x]
aman dashni ska jeta pa ty

Vec me pare pasuri jeta nuk jetohet
falma shpirtin loqka jem pleqria maferohet me kaloj rinija vec tuj punu kam vendos jeten krejt me ndrishu

Ref:[2x]
Jeta shum e shkurt nuk i kam shtate zemra
of aman aman sa bukur me femra

[2x]
aman dashni ska jeta pa ty

aman dashni ska jete pa ty
aman dashni ska jete pa ty


Lyrics submited by Xhule_gv   mairaci   GeennT
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018