A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Labia is a very famous recording studio and video production. Labia Film është një ndër produksionet më të vjetra në Kosovë. Janë një industri muzikore që kanë sjell shumë albume në treg si dhe filma shqiptar si "Dashuria e bjeshkëve të Nemuna 2" etj. Producenti i kësa kompanie është këngëtari i njohur Shkumbin Kryeziu....

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

MProduction

Lens Production

Koperativa

Intro Creative

Fronmedia

Exe

Sharri

Palma Gjilan

Oltioni

Bleri Production


Tags: Labia

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018