A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Ademi

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Labinot Ademi is a singer of Folk Ballads music. Më datë 5 Mars 2015, Labinot Ademi publikon videoklipin "Do Ta Kallim". Më datë 19 Mars 2018, Labinot Ademi publikon videoklipin "A T'vjen Marre Ty". Më datë 18 Maj 2018, Dj Gimi-O & Labinot Ademi publikojnë videoklipin "Lulija"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jeton Rrudhani

Ismajl Rexha

Bekim Ademaj

Alban Bala

Leutrim Llozani

Lindi Mehmeti

Shpend Kerleshi (Pena)

Bestrim Sadikaj (Besi)

Valon Selimi

Bujar Maloku


Tags: Labinot Ademi, Labi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018