A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Labinot AlshiqiTags: Labinot Alshiqi
Labinot Alshiqi is a popular singer. Labinot Alshiqi një talent tjetër i ri në muzikë nga Prishtina. Një kohë të gjatë ka jetuar ne Zvicer pastaj si shumë të tjerë është kthyer në Kosovë pas luftës. Shkollën e mesme e ka përfunduar ne Gjimnazin “Gjin Gazulli” dhe tani është student në Fakultetin Ekonomik, Dega Banka dhe Financa në vitin e tretë . Mirëpo ai nuk e anashkalon hobin e tij muzikën. Këngët dhe zëri i tij janë të pëlqyer shumë nga publiku. “Me muzikë mirrem qe një... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  3 :: E Bleva Tradhetinë ::  
 :: Lejla ::  
 :: Pa Ty ::  
 :: Realitet ::  
 :: Ajo ::  Loading...Kalendari
22/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Ben Moody
Ben Moody
36 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote