A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Labinot Alshiqi - Ajo


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/11/2010

2010-11-29T23:15:04

AJO DUKET SI PLLUMB I BARDH
TJETRIN E MBAN N'GJI
AJO SONTE PO LOTON
NUK JAM AFER LOT TJA FSHI
ME KUROR ME LULE NE DOR
ME ZEMER THYER ME DASMOR

REF
TI PO QAN MUA ME VRAN
NE KETE NAT NEVE NA NDAN
NUK NA LAN TE JEMI BASHK
TANI UNE E PASH

AJO DUKET SI PLLUBMI I BARDH
TJETRIN E MBADH N'GJI
AJO SONTE PO LOTON
NUK JAM AFER LOT TJA FSHI
ME KUROR ME LULE NE DOR
ME ZEMER THYER ME DASMOR

REF
TI PO QAN MUA ME VRAN
NE KETE NAT NEVE NA NDAN
NUK NA LAN TE JEMI BASHK
TANI UNE E PASH


Lyrics submited by Donati
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018