A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Beqiri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Labinot Beqiri is a popular singer of Modern Traditional & Tallava music. Kreu mësimet në Gjimnazin 'Zenel Hajdini', tani vijon studimet në Fakultetin e Ndërtimtarisë, merret me muzikë që nga shkolla fillore dhe është duke vazhduar punën intenzivisht në këtë lami, së bashku me vëllaun e tij Naser Beqirin. Në vitin 2011, Naser Beqiri & Labinot Beqiri publikojnë albumin "Kendojm Per Ju". Më datë 28 Tetor 2017, Labinot Beqiri publikon videoklipin "Ti Ke Faj"....

>> Full biography >>


Comments

(0)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Kendojm Per Ju (2011)


» Add A Song »

Ti Ke Faj


Related Artists:

Drilon Berisha

Ardian Limanmera

Leotrim Gashi

Ylber Aliu

Argeton Dervishi

Erkan Musliu

Eki

Acidi

Mark Kastriot Marku

Bujaa


Tags: Labinot Beqiri

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018