A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Labinot BeqiriTags: Labinot Beqiri
Origin: Gjilan      Age: 28   Zodiac sign: Virgjeresha  
Labinot Beqiri is a popular singer in traditional music. Kreu mësimet në Gjimnazin 'Zenel Hajdini',tani vijon studimet në Fakultetin e Ndërtimtarisë, merret me muzikë që nga shkolla fillore dhe është duke vazhduar punën intenzivisht në këtë lami , së bashku me vëllaun e tij Naser Beqirin. Albumin e parë e ka bere ne vitin 2011 se bashku ne vellaun e tij Naser Beqirin ! Se fundmi ka bere kengen ' Shum te kqia ka dashnia' prap ne duet me vellaun e tij .... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  6Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »

Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Vote