A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Hakaj

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Labinot Hakaj is a popular singer of Modern Traditional music. Labinot Hakaj është njëri ndër këngëtarët e skenës tonë muzikore që i qëndron besnik zhanrit të tij popullor që e kultivon për shumë vite. Edhe Labinoti e përshkruan vitet e findit plotë e përplotë angazhime ndërsa premton se gjatë viteve të ardhshme do të sjellë edhe projekte të reja. Ai gjatë sezoneve së verës ka qenë i angazhuar thuajse në të gjitha trojet shqiptare. Labinoti thotë se në skenën shqiptare ka shumë raste kur këngëtarët e vlerëso...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marin Raja (Rini)

Shkelqim Kola

Sadik Uka

Burim Bytyqi

Edi Krasniqi (Edi)

Ekrem Jashari (Eki)

Arsim Avdyli

Kati Zhubi

Valdet Sopjani

Mentor Gashi


Tags: Labinot Hakaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018