A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Hasanramaj

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Labinot Hasanramaj is a popular singer. E ka nisur si hobi muzikën ashtu sic ndodh zakonisht, por tashmë e ka një profesion të dashur, ndërsa sapo ka sjellë një këngë të bukur e mjaft ritmike vetëm pak ditë më parë në tregun muzikor shqiptar dhe që e cila po pritet shumë mirë. E kemi fjalën për këngëtarin nga fshati Strells i komunës së Decanit, Laninot Hasanramaj, artisti që ka vite që jeton në Gjermani dhe që merret që nga fëmijëria e tij me muzikë me një traditë plot art në familje....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Burim Mulaku

Ramadan Abazi

Simple-X

Besnik Zeqiri

Besnik Shemsiu

Noli Pajaziti

Deba

Bahri Kamerolli

Besnik Gjakova

Jon Shala


Tags: Labinot Hasanramaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018