A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Rexha

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  28
  • Origin:
  • Rahovec 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Labinot Rexha is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Ai vjen nga një familje këngëtarësh të muzikës popullore, të cilët ia kane zbuluar talentin Labinotit, kur atëherë ishte vetëm 5 vjeç. Këngët e tij të para janë: "Të dua" dhe "Azilant". Në Prizren ka kryer 9-vjecaren dhe të mesmen per muzikë. Ai ka realizuar një numër të madh këngësh, këngë të cilat janë të përmbledhura në shume albume cilësore. Këngët që kanë dhënë një hov të madh në muzikën mbarëshqiptare, të Labinot Rexhës janë: Çou Rexho, Mas...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live (2014)

Studenti (2011)


» Add A Song »

Qohu Rexho
Ata Sytë E Tu
Gurbeti
Faleminderit
Ajo
Kjo Dashni
Dashni
Magji
Malli Yt
Nuk E Pranoj Të Humba Ty


Also Check:

Ledri Vula

Fero

Unikkatil

Mozzik

Robert Berisha

Capital T

Sabri Fejzullahu

Gold AG

Mc Kresha

2Ton


Tags: Labinot Rexha, Noti

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018