lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Labinot RexhaTags: Labinot Rexha, Noti
Origin: Rahovec    Residence:        Age: 34   Zodiac sign: Ujori  
Labinot Rexha is a popular singer in pop & traditional music. Rrjedh nga një familje këngëtarësh të muzikës popullore, të cilët ia zbulojnë talentin Labinotit, i cili atëherë ishte vetëm 5 vjeç. Këngët e tij të para janë : "Të dua" dhe "Azilant". Në Prizren ka të kryer shkollën e ulët dhe të mesme të muzikës. Ka realizuar një numër të madh këngësh, këngë të cilat janë të përmbëledhura në plot 12 albume cilësore, dhe 13 nga këngët i ka të lançuara me videoklip. Këngët që kanë dhënë një hov të madh në muz... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.2 / Votes cast:  20Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Qohu Rexho ::  
 :: Faleminderit ::  
 :: Ajo ::  
 :: Syte E Tu ::  
 :: Ata Sytë E Tu ::  
 :: Sa Po Vrasin Fjalet ::  
 :: Gurbeti ::  
 :: E Pa Shpirt ::  
 :: Pse S'mu Bane Nuse ::  
 :: Kenga E Veles ::  
 :: Knaqu Sonte ::  
 :: Lajka ::  
 :: Ndarjen Tone ::  
 :: Motra Jonë ::  
 :: Maturant ::  
 :: Ani Zemra Jeme ::  
 :: Malli Per Babane ::  
 :: Ta Ha Buzen Ty ::  
 :: Loti I Femijes ::  
 :: Niset Trimi ::  
 :: Pa Ty Smundem Më ::  
 :: Dridhet Zemra ::  
 :: Mos Me Urrej ::  
 :: Shaci ::  
 :: Pranoni Kosoven ::  
 :: Ti Nuk Mendon ::  
 :: Te Dua Te Dua ::  
 :: Ne Po Maturojm ::  
 :: Katerina ::  
 :: Malli Yt ::  Loading...Kalendari
24/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote