A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Labinot Zogaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Labinot Zogaj is a popular singer. Më datë 6 Janar 2013, Labinot Zogaj publikon videoklipin "Get Down". Më datë 29 Janar 2013, Labinot Zogaj publikon videoklipin "Loja Ime"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Petrit Geci

Shpetim Berati

Alim Dahuti

Anes Haxhaj

Syri I Shqiponjës

Arsim Alushi

Tonin Xharavina

Kol Nikprelaj

Besim Morina

Onyox


Tags: Labinot Zogaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018