A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lamm-G

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  80
  • Origin:
  • Prizeren 
BIOGRAFIA: Lamm-G is a singer of Hip-Hop music. Bajram Bllaca ka filluar te merret me muzik nga femirija. Ai ishte gjithmon shemmbull ne klasen e tij. Me heret eshte marrë edhe me sport dhe ka luajtur ne klubin e futbollit Arbana. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikon videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny. Më datë 7 Dhjetor 2011, Lamm-g publikon videoklipin "Kush Gaboj", në bashkëpunim me Beni....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Ti Edhe Ti
Kush Gaboj


Related Artists:

Ylldrit Jakupaj

BigBang

Danzo

Tuzhi-G

Nitinjo

Faton Morina

Dr.Ree

Babarim

Dren Ukaj

Ar Wolf


Tags: Lamm-G, Lamm G, Lamm'g, Bajram Bllaca, Pa'nda™, Panda, Pa'nda

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018