A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lamm-G

Tags: Lamm-G, Lamm G, Lamm'g, Bajram Bllaca, Pa'nda™, Panda, Pa'nda

Origin: Prizeren   
Lamm-G is a not so known singer of Hip-Hop music. Bajram Bllaca ka filluar te merret me muzik nga femirija. Ai ishte gjithmon shemmbull ne klasen e tij. Me heret eshte marrë edhe me sport dhe ka luajtur ne klubin e futbollit Arbana. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikon videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny. Më datë 7 Dhjetor 2011, Lamm-g publikon videoklipin "Kush Gaboj", në bashkëpunim me Beni....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  80

» Add A Song »


Kush Gaboj
Ti Edhe Ti

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018