A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Landi Roko

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  28
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Landi Roko is a popular singer of Ethno music. Është një ndër këngëtarët më të kërkuar në ambientet me muzikë live dhe muzika e tij pëlqehet nga grupmosha të ndryshme. Jeta e artistit është gjithnjë e lidhur me avionin pasi ka kërkesa nga të katër anët e botës ku ka shqiptarë. Më datë 8 Shtator 2010, Landi Roko publikon videoklipin "Dashurova Nje Hyjneshe". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 17 Qershor 2013, Landi Roko publikon videoklipin "Kalendari". Videoklipi u prodhua...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Ata Xhelozojne
Gjigandja Ime
A Le Le S'ka
Nuk Te Dua
Dashurova Nje Hyjneshe
Mbreteresha Ime
Nuk Mundem
O Jetë Sa Shumë Të Dua
Escobar
Qerami Jeta


Related Artists:

Marseli

Mursel Murseli

Altin Tirona

Skender Buzoli

Soni I Vogel

Adi Sybardhi

Kenan Salihu

Sulltan Hajolli

Shefqet Rogova

Lulzim Morina


Tags: Landi Roko

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018