A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lannex

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  63
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Francë 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Lannex is a popular singer of Hip-Hop music. Emri itij i vertet eshte Hekuran Mazreku ka vite qe ai merret me shkrimin e kengeve dhe publikimin e tyre te cilat i sollen suksese dhe u be i njohur si kengtar me kenge dashurie e disa edhe ritmike. Më datë 10 Janar 2017, Lannex publikon videoklipin "A Te Mungoj". Më datë 17 Gusht 2017, Lannex publikon videoklipin "Ani Baby". Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videoklipin "Melek", në bashkëpunim me Lannex....

>> Full biography >>


Comments

(0)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sacrifice

Groff

Blasta

Aros

Master-L

Gold Mc

Vig Poppa

Beni Xhemas

Tensioni G

BlackLion


Tags: Lannex, Hekuran Mazreku

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018