A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lannex

Tags: Lannex, Hekuran Mazreku

Residence:        Age: 20   Zodiac sign: Peshorja  
Lannex is a popular singer of Hip-Hop music. Emri itij i vertet eshte Hekuran Mazreku ka vite qe ai merret me shkrimin e kengeve dhe publikimin e tyre te cilat i sollen suksese dhe u be i njohur si kengtar me kenge dashurie e disa edhe ritmike. Më datë 10 Janar 2017, Lannex publikon videoklipin "A Te Mungoj". Më datë 17 Gusht 2017, Lannex publikon videoklipin "Ani Baby". Më datë 7 Nëntor 2017, Emir publikon videoklipin "Melek", në bashkëpunim me Lannex....

>> Full biography >>


  • Find Lannex on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  48

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018