A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Walk is a popular singer. Në Maj 2007, Las Walker merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Drejt Fames". Në Maj 2009, Las Walker merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Idhujt"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mondi Marku

Elbansan Munishi

Fitim Etemi

Prek Sokaj

Buja Mc

Refik Qakolli

Naser Maqedonci

Mad Wolf

West Style

Atdhe Mushkolaj


Tags: Walk, Las Walker, Last Walker

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018