A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laura Krliu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  27
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Laura Krliu is a popular singer of Pop music. Ajo ka qenë pjesë e shumë festivaleve dhe koncerteve. Prindërit e saj Arian Krliu dhe Olivera Dodeva me origjinë përkatësisht nga Dibra e Madhe dhe Shkupi. Arian Krliu, kantautor i njohur ne Maqedoni dhe Diasporë. Ajo është një këngëtare, dublante, aktore dhe artizane. Rrugëtimi i Laures në fushën e artit ka nisur që në moshë të vogël ku ajo ka qenë frekuentuese e rregullt e festivaleve të ndryshme për fëmijë (ku i pari ka qenë festivali Ylberi n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

X Factor Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Betime Zylali

Adelina Tahiri

Dina Shabani

Flutura Ajdari

Besa Krasniqi

Lola Pink

Viola Taçi

Jehona Lumi

Nidora Gjyriqi

Entela Zhula


Tags: Laura Krliu, Laura Kerliu, Laura

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018