A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lauresha Ramadani

Tags: Lauresha Ramadani

Lauresha Ramadani is a popular singer in pop music. Ajo eshte me prejardhje nga Kercova, e cila ka patur prirje dhe pasion per muziken qe ne femijeri. Ne moshen 7 vjecare ajo meson fyellin dhe qe atehere me inkurajim te mesueses se saj, pasioni i saj per muziken merr hov dhe eshte prezent edhe sot. Lauresha ka jetuar pjesen me te madhe te jetes ne Kercove ku edhe filloj veprimtarite e saj te para si kengetare. Ajo ne moshen 9 vjecare merr pjese ne Festivalin "Pellumbat e Arte" ne Kercove dhe ne va...

>> Full biography >>


  • Find Lauresha Ramadani on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  12

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018