A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lauresha Ramadani

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Lauresha Ramadani is a popular singer of Pop music. Ajo eshte me prejardhje nga Kercova, e cila ka patur prirje dhe pasion per muziken qe ne femijeri. Ne moshen 7 vjecare ajo meson fyellin dhe qe atehere me inkurajim te mesueses se saj, pasioni i saj per muziken merr hov dhe eshte prezent edhe sot. Lauresha ka jetuar pjesen me te madhe te jetes ne Kercove ku edhe filloj veprimtarite e saj te para si kengetare. Ajo ne moshen 9 vjecare merr pjese ne Festivalin "Pellumbat e Arte" ne Kercove dhe ne va...

>> Full biography >>


Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fortesa Hoti

Laura Radi

Annella

Diana Shillova

Dafina Buzhala

Hana Cakuli

Jozefina Simoni

Inna (Ina Kollçaku)

Blerina Matraku

Nilsa Hysi


Tags: Lauresha Ramadani

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018