A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leandro Hida

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Leandro Hida is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 5 Mars 2012, Leandro Hida publikon videoklipin "Fjalet E Fundit". Në Maj 2013, Leandro Hida merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Shko"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Saggi

Buca

Bes

Kamali

Milot

Nec

Problemi

Doppio-O

Duk

Oran G


Tags: Leandro Hida, Skizo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018