A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ledi Vokshi - Dashnia O Lezeti  (Feat. Amarda)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/06/2018

2018-06-12T17:54:55

Featuring

Amarda Arkaxhiu


Dashnia O Lezeti
Ledi Vokshi Ft. Amarda Arkaxhiu

Ledi...

Run Away
Ku veten e gjen ti
Dance Away
Se nje jete ke ti

Run Away, Run Away

Push Away
C’do mendim negativ ti
Dance Away
Lere trupin e lire ti

Dance Away, Dance Away

Merre jeten lehte, e shijo cdo moment
Mos ta ndjej
Nese ti e do prap
Bo REPLAY
Vetes jepi Love
Jepi ti LOVE, Jepi ti LOVE

Amarda...

2x REF
Bona jeten per qefi
Bone bobe jeten si Ledi
Mos ta nin c’ka thone milten
SE DASHNIA OSHTE LEZETI

Ledi...

Run Away
Ku veten e gjen ti
Dance Away
Se nje jete ke ti

Run Away, Run Away

Push Away
C’do mendim negativ ti
Dance Away
Lere trupin e lire ti

Dance Away, Dance Away

Merre jeten lehte, e shijo çdo moment
Mos ta ndjej
Nese ti e do prap
Bo REPLAY
Vetes jepi Love
Jepi ti LOVE, Jepi ti LOVE

Amarda...

REF 2x
Bona jeten per qefi
Bone bobe jeten si Ledi
Mos ta nin c’ka thone milten
SE DASHNIA OSHTE LEZETI


Lyrics submited by Ela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018