A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledion Liço

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  18
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ledion Liço is a singer of Pop music. Ai është një prezantues shqiptar, i cili ka moderuar disa prej spektakleve televizive më të suksesshme si ‘Shtojzovallet’ (2005), ‘Top Fest’ (2007-2011), ‘Unplugged’ (2006-2008) ‘Rewind’ (2011), ‘The Voice of Albania’ (2011), "Big Brother", "Top Fest", "Wake Up" etj. Ai gjithashtu realizon një program popullor në Top Albania Radio – "Alive Night" – të cilin e nisi me 2008, si i vetmi program me muzikë live në radio. Në vitin 2002, Ledion Liço ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vikus

Krenar Ismaili

Bledar Barjami

Ylber Gjoni

Asllan Alla

Mc Koqe

Blledi

Sharku Mc

Dashi

Geri (M)


Tags: Ledion Liço, Ledjon Lico, Ledion Lico

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018