A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledri Vula

Tags: Ledri Vula, Skillz, Babastars, Ledri

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 31   Zodiac sign: Gaforrja  
Ledri Vula is a very famous singer and songwriter in hip-hop music. Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz se bashku me Visar Shala i cili duhet te jete shperbere pas mosmarreveshjeve te koheve te fundit midis dy repereve. Ne karrieren muzikore ka realizuar bashkepunime te shumta shumica prej tyre jane edhe hite te njohura dhe jo vetem kaq por bashkepunimet e tij me femra jane perfolur se nuk kane mbetur vetem ne nje klip 3 minutesh. Mjaft i pelqyer nga gjinia femrore i cilesuar si Don Zhuan ...

>> Full biography >>


  • Find Ledri Vula on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  2282

» Add A Song »


TTZ
Nona
Ni Got Per Ty
Krejt Shokt E Mi
S.R.M.N (Sun Rrin Me Neve)
A Jena Mire
U Harrum
100 Probleme
Kings
Elvana

Translations (5)


Ledri Vula in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017