A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ledri Vula

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  2681
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ledri Vula is a very famous singer and songwriter of Hip-Hop music. Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve midis dy repereve. Ne karrieren muzikore ka realizuar bashkepunime te shumta, shumica prej tyre jane edhe hite te njohura. I pelqyer nga gjinia femrore dhe i cilesuar si Don Zhuan, eshte zgjedhur si mashkulli me sexy ne estraden shqiptare. Ledri eshte perfolur ne mediat roze edhe per historite e tij...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Xheraldina Vula

(His mother)

REDBOX Entertainment

(Current label)

Skillz

(Former member)

Babastars

(Former label)

Dafina Zeqiri

(His ex-girlfriend)

Twitter

Account

Instagram

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Official

Webiste

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Merri Merri
I Vogel
Nona
Ni Got Per Ty
U Harrum
A Jena Mire
TTZ
Krejt Shokt E Mi
Kings
S.R.M.N (Sun Rrin Me Neve)


Translations (5)


Related Artists:

BimBimma

Skivi

Getoar Selimi

Gold AG

Lyrical Son

Majk

Elinel

2Ton

Mc Kresha

Getinjo


Tags: Ledri Vula, Skillz, Babastars, Ledri

Ledri Vula in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018