A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ledri Vula - S.R.M.N (Sun Rrin Me Neve)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  528

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/12/2015

2015-12-20T19:16:08

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Lyrics:

Ledri Vula

Video Production:

Entermedia


Na gjen kur bjen shi,ose bjen bore
Xhamat qel,Spllifat n'dor
Tu u sill n'qytet 20 n'or
Haa, 20 n'or
8 me 2 nentor
Sun e nxen n'gusht,Shtator
Skena nevoj per ekip,
Jena vet t'fort
Nalt,Jashtoksor
Plot trofe e kom mush thesin
Sa e rrit menen rrite kujdesin
Si pa e pas ditlindjen
Vin gjinja,Ta ngrejn veshin
Urime,Ngrejn veshin,
Sa vjet i ke bo nuk t'vesin
Temit ja kom lon emrin Polen,
Hala ma teshin
E kom peshkin en grep
Swag-i jom vet
Spo thom jom ma i miri
Po asnjo nuk o ma komplet
Kunder meje,a t'kan lon ment
Vi me 20,Si vatikani
N'Itali shteti n'shtet
Repi en rep

Reff
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Nese ki fobi prej naltsis
Sun rrin me neve
Nese ki fobi prej naltsis
Sun rrin me neve
Nese n'club st'kan lon me dal t'shpis
Sun rrin me neve
Nese lyp beef e sdon peace
Sun rrin me neve

Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Nananana
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Ule kryt edhe bonja me dor prej reve

Tu e mbrojt hip hopin
Si portier man thirrna nisha
Mas vetit i kom do shok
Me cilt per kurgjo nuk prishna
Thirri bukuroshet,
Ti njoftoj me bishat
Na gjen n'brezovic
1 ka 1 tu i rollit pishat
Veq une me dosta
Tu bo poteza,Poza
Orat gold, teshat e zeza
Drift neper kthesa
Bllokohet veni veq ku o adresa
Nese s'besoni qe besa
Tu e lujt lojen pa ndresa
Lemza,Shpesh na kap
M'fal qe e dheza
Juve tu kshyr Mbrapa
Ju iki vegza,Hip Hopi
Nuk o ka t'ec ngjiti Proteza

Reff
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
As Ti,as ti,as ti,as ti
Sun rrin me neve
Nese ki fobi prej naltsis
Sun rrin me neve
Nese ki fobi prej naltsis
Sun rrin me neve
Nese n'club st'kan lon me dal t'shpis
Sun rrin me neve
Nese lyp beef e sdon peace
Sun rrin me neve

Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Nananana
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Ule kryt edhe bonja me dor prej reve


Lyrics submited by Bukuroshjae-Cards (4)

2018-04-17 17:41:14
Nese ki fobi prej naltsis
Sun rrin me neve
Nese n'club st'kan lon me dal t'shpis
Sun rrin me neve
Nese lyp beef e sdon peace
Sun rrin me neve
2018-04-08 18:05:57
Tu u mbrojt hip hopin
si portier man thirna nisha
mas vetit i kom do shok
me cilt per kurgjo nuk prishna
thiri bukuroshet
ti njoftoj me bishat
2017-12-20 21:26:37
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Sun rrin me neve
Ule kryt edhe bonja me dor prej reve
2017-10-18 00:46:24
Ule kryt e bonja me dor prej reve

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018