A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lejla Xhaferi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Tetove 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 24
BIOGRAFIA: Lejla Xhaferi is a popular singer. Krahes shkolles fillore ka vijuar mesim ne shkollen e muzikes ne Tetove ne paralelet e ulta kater vjecare ku e ka perzgjedhur drejtimin e instrumental gjegjesisht viloncelon. Me vone ka regjistruar shkollen e mesme te muzikes ne te njejten shkolle dhe me mbarimin e shkolles se mesme, u regjistrua ne fakulltetin e arteve, drejtimi mui muzikes ne viloncel ne universitetin e Tetoves. Ka qene aktive ne lloj manifestimesh qysh si femij ne shkolle dhe ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mia Morina

Nora Bekteshi

Dorina Xerxa

Arberie Zenuni

Lady Cherry

Nertila Selmanaj

Savjana Vjerdha

Mimoza Mazreku

Viona Shabani

Nita Bahtiri


Tags: Lejla Xhaferi, Lejla Xhaferri, Leila Xhaferi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018