A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lek Plepi

Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  25
  • Origin:
  • Dukagjin 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lek Plepi is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Edhe pse u rrit ne nje mjedis qe nuk krijonte kushte te favorshme per te realizuar endrrat, ai e mbajti gjalle endrren per t'u bere i famshem. Ai deshironte te njihej nga te gjithe, duke mos i interesuar si dhe pse. Ndryshe nga te gjithe bashkemoshataret e tij, ne vitin 2005 ai shkoi ushtar me deshire dhe i la te gjithe pa mend kur hyri te dega ushtarake ne Shkoder, ku edhe pse te gjithe kundershtonin se nuk kishte arritur moshen, ai vazhdonte te...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Skerdi

Don Arbas

Nehat Istrefi

Mali G Grand Thugz

Erjon Korini

Vani

Eleminimi

Agustin Pellumbaj

Tru Pak

Ziso


Tags: Lek Plepi, Leke Plepi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018