A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Mitrovice 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 52
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Leka is a popular singer. Se fundmi ka realizuar pese duete me kengetarin nga Kumanova Ismet Behxheti, Drita Musliun dhe Afrim Muqiqin. Ai jeton ne Prishtine se bashku me bashkeshorten dhe dy femijet e tij. Disa ng kenget e tij me te njohura jane: 01.Dashuri e gabuar 02.Ende te dua 03.Naten e mire 04.Lamtumire 05.Emrin tim ne zemer e mbaj 06.Hija e dites 07.Per ty 08.Hape Zemren 09.Ti ske faj 10.Do te pres 11.Dua te vdes 12.Ah Gabova 13.Vuajtje shum vuajt...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mc Don

Muaad

Nori

Tinifly

Ilhami Belegu

Driton Obertinca

Mc'boss

Fakti A.K.A Egzostone

Leonard Alija

G-Nit


Tags: Leka

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018