A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonard Shala

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 19
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Leonard Shala is a writer. Leonard Shala vijon mesimet ne gjimnazin "GJON BUZUKU" ne Prizren....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Perparim Blakaj

Bujar Meholli

Shkelqim Zeka

Azem Deliu

Premton Kryeziu

Rinor Murati

Leonard Mrishaj

Mahir Ademi

Samed Hoxhaj

Iljaz Jashari


Tags: Leonard Shala, nardi B. Shala

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018