A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leonora Poloska

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  47
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 36
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Leonora Poloska is a popular singer of Pop music. Ajo bashke me karrieren e vete qe kishte u dallua me kengen e saj te pare "Shpresa e ardhmerise". Ajo filloi per here te pare ne skene ne moshen 16 vjeçare ku mori nje shperblim ku quhej "kengenia" ne Shkup ajo mori pjese edhe ne shume festivale te Kosoves ku me kengen qe kishte perpunuar ketu pikerisht ne Kosove mori nje karriere te mire. Ajo eshte e dashuruar me Avni Osmanaj nga Gurrakoci ku me te ka 1 vajze me te cilen e kane pagezuar me emr...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Nuk Dorezohem (2005)

Te Dua S'te Dua (2002)

Leonora Poloska (2000)

Do Të Digjësh

Ylli I Dashurisë


» Add A Song »

Te Dua, S'te Dua
Engjulli Im
Kush O Mama
I Need Your Love
Shko
Me Neve


Translations (1)


Related Artists:

Alketa Vejsiu

Adelina Thaqi

Mjellma Berisha

Rezarta Smaja

Jehona Sopi

Juliana Pasha

Eltina Minarolli

Hueyda El Sayed

Nora Muqaj

Zhaku


Tags: Leonora Poloska, Leonora Paloska

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018