A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leri Adler

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Leri Adler is a singer. Më datë 7 Janar 2018, Leri Adler & G Bani publikojnë videoklipin "Larg"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Naim Smakolli (Nimi)

Be1

Ariks-X

Rapstyle

Drago

N.B

Ga5hi

Dpak

Hamdi Dubovci

Imi Nimanbegu


Tags: Leri Adler

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018