A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Leuname

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Elbasan 
  • Age:
  • 26
BIOGRAFIA: Leuname is a popular singer of Hip-Hop music. Emri i vërtetë i Leuname është Emanuel Marashi dhe publikoi këngën e tij të parë në vitin 2008 me titull "Kurbeti Vështir". Më datë 18 Prill 2016, Mr X publikon videoklipin "Bone Veç Per Mu", në bashkëpunim me Leuname. Më datë 11 Tetor 2016, Leuname publikon videoklipin "Ajo S'e Di", në bashkëpunim me Luluja. Më datë 16 Janar 2017, Leuname publikon videoklipin "Me çmend", në bashkëpunim me Luluja. Më datë 24 Shkurt 2017, Kamaco publik...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lani (Street Thugs)

Teson

Paniku

Joint Jointinjo

Zero

Doza

Blazer

Tidra

Bohemi

Ziso


Tags: Leuname

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018