A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
  • Origin:
  • Diber 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Lil Bm is a singer. Emri i vertete eshte Serjan Sinaj, por ne muzike njihet si Lil Bm. Eshte pjestar i grupit O.T.R....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fiffty-G

E-Os Tbb

Dbmc A.K.A Doory

Vilsian

Gutti

Scandali

Rimy

Wild Panther

Daniel Kopsaj

Daiklin


Tags: Lil Bm, Serjan Sinaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018