A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lil Dem

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Lil Dem is a singer of Hip-Hop music. Më datë 9 Janar 2018, Lil Dem publikon videoklipin "Vishnje"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dr. Flow

Prodigal

Dosti

Don Peja

B-Master

Bigi

Sparrow

Artz

Festi

Mc Romi


Tags: Lil Dem

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018