A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lil Koli

Tags: Lil Koli, Lil.Koli, Lil' Koli, Sokol Daku

Origin: Diber    Residence:        Age: 30   Zodiac sign: Gaforrja  
Lil Koli is a popular singer in hip-hop music. Sokol Daku, I njohur si Lil Koli, ka bere disa bashkpunime me kengetare si per shembull: Noizy, Varrosi, Cilieta, D.U.D.A, Mali-G, Fifi dhe disa kenge solo mjafte te arrira si "Cashmoney", "Tjeter Klas", "Me grupin". Kjo e fundit esht dhe ne top listen e 100 kengeve me te mira. Lil koli njihet per afersine qe ka krijuar me fansat e tij, Perpos talentit qe zoteron. Projekte te reja priten si "Bossman " dhe sigurisht ky do jete ndryshe ashtu sikurs...

>> Full biography >>


  • Find Lil Koli on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  348

» Add A Song »


Me Grupin
Cash Money
Tjeter Klas

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018