A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Linda Halimi

Tags: Linda Halimi, Lindita, Lindita Halimi, Ngroba

Origin: Fshati I Ri, Komuna E Vitise    Residence:        Age: 28   Zodiac sign: Dashi  
Linda Halimi is a very famous singer of Pop music. Vajza simpatike nga Vitia, Lindita Halimi u ngjit në skenë, e pushtoi atë dhe hyri fuqishëm në mesin e këngëtareve me një ego të fortë, qëllim dhe ambicie të mëdha. Duket se këto ambicie, mbase e radhisin në artisten e këngës, duke e bërë dhe një vashë me stil të veçantë. Linda di çka do nga vetja dhe synimet e saja. Linda ka një stil të veçantë dhe kjo e bën një primadonë të skenës sonë. Origjinaliteti i saj është imponues, kurse zëri i saj kumb...

>> Full biography >>


  • Find Linda Halimi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  48

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018