A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Linda Morina - Oj Dada Sal Oj Dada Selvije


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2014

2014-11-01T17:00:56

Jalla dada Sale aman aman
Oj dada Selvije

Oj dada Selvije

Mbushna gotat zemer
Tybe me raki e

Tybe me raki e

Me shyhret aman aman
Kanges kur ja morra

Kanges kur ja morra

Ner ate kopsht oj nana ime
Ani keshtu vazhdova
Sall javash javash e
Ku e pata nane tybe me vazhdu e

Tybe me vazhdu e

Une kangen nana ime
Jo s'kam me harru e

Jo s'kam me harru e

O ma kadal aman
O çat mercedes e

O çat mercedes e

Shume biznisi aman
Asaj po na i hec e

Tybe po na i hec e

Shume kengetar o veç
Mu po m'kritikojn e

O po m'kritikojn e

O tallava oj Lind
Ah ti pse po knon e

Ah ti pse po knon e

Une u ktheva ju tham
O pa jete s'i kam e

O pa jete s'i kam e

Producenti aman
Ah qeshtu pe don e

Ah qeshtu pe don e

Me tallava aman
Ah me kallen krejt e

Ah me kallen krejt e

Keshtu ta baj aman
Haj sonte shyhret e

Haj sonte shyhret e

Marton baba nana aman
O djalin e vet e

Haj djalin e vet e

Lujna sonte aman aman
O me klarinet e

Haj me klarinet e

Me shpirt e me zemer
Ah gjithmone ju knova

Ah gjithmone ju knova

Me kange te bukra
Gjithe ju argetova

Gjithe ju argetova

Si ne dasma hajde hajde
Si ne syneti e
Jalla ku qillojna
Krejt kena me shkri e

Krejt kena me shkri

O kush ja merr aman
Vallen me hijeshi e

Vallen me hijeshi e

O kqyrin vajzat hajde
O kta djemt e ri e

Ah kta djemt e ri e

Aman aman aman aman
Po po

...


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018